TS30011-M033QFNR
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
TS30011-M033QFNR
JLCPCB Part #
C3188156
Package
QFN-16(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 1MHz 3.3V 3.3mA 4.5V~24V Buck Buck Built-in Fixed Yes QFN-16(3x3) DC-DC Converters ROHS