SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C3720725
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS