SMF4L36A
Extended
Manufacturer
SEMIWARE
MFR.Part #
SMF4L36A
JLCPCB Part #
C696606
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W@10/1000us 40V 58.1V 6.9A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS