SMAJ36CA
Extended
Manufacturer
SEMIWARE
MFR.Part #
SMAJ36CA
JLCPCB Part #
C908440
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 6.9A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS