SMAJ16CA
Extended
Manufacturer
SEMIWARE
MFR.Part #
SMAJ16CA
JLCPCB Part #
C908386
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15.4A 16V 19.7V 1uA 26V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS