SESLVU2.8-4
Extended
Manufacturer
SEMIWARE
MFR.Part #
SESLVU2.8-4
JLCPCB Part #
C696642
Package
SOP-8
Description
-55℃~+125℃ 15V 2.8V 24uA 3V 3pF 400W@8/20us Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS