SMCJ54CA
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C782539
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS