SMBJ7.5CA
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SMBJ7.5CA
JLCPCB Part #
C782429
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.6A 600W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS