SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C782434
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS