SB265-120
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SB265-120
JLCPCB Part #
C2686103
Package
Plugin
Description
120mA 12Ω 1W 265V 3A 5Ω 插件 Resettable Fuses ROHS