SB250-040
Extended
Manufacturer
SEMBO
MFR.Part #
SB250-040
JLCPCB Part #
C782710
Package
Plugin
Description
1W 250V 30Ω 3A 40mA 60Ω 插件 Resettable Fuses ROHS