RNCF0805BTE1K78
MFR.Part #
RNCF0805BTE1K78
JLCPCB Part #
C2501579
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS