RNCF0805BTE1K54
MFR.Part #
RNCF0805BTE1K54
JLCPCB Part #
C2501605
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS