RNCF0805BTE121K
MFR.Part #
RNCF0805BTE121K
JLCPCB Part #
C2501396
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS