SCT52240STDR
Extended
Manufacturer
SCT
MFR.Part #
SCT52240STDR
JLCPCB Part #
C509057
Package
SOP-8
Description
-40℃~+150℃ 13ns 13ns 2 2.1V~2.4V 4.5V~24V 4A 4A 55uA 800mV~1V 8ns 8ns IGBT、MOSFET Low Side Overtemperature protection (OTP) SOP-8 Gate Drivers ROHS