TPSMAJ24CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMAJ24CA
JLCPCB Part #
C7494680
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1 10.3A 1uA 24V 38.9V 400W Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS