TP5.0SMD26CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TP5.0SMD26CA
JLCPCB Part #
C7528567
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 119A 26V 42.1V 5kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS