SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C7494679
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 113V 26.5A 2uA 70V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS