SMCJ64CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C7494677
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS