SMBJ40CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMBJ40CA
JLCPCB Part #
C7528540
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 40V 600W 64.5V 9.3A Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS