SM8S33CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SM8S33CA
JLCPCB Part #
C7528498
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+150℃ 1 124A 33V 53.3V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS