5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C7494662
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 48.6A 5kW 5uA 64V TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS