5.0SMDJ20A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
5.0SMDJ20A
JLCPCB Part #
C5307537
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 155A 20V 22.2V 41.9V 5kW 5uA TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS