1.5SMC39CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
1.5SMC39CA
JLCPCB Part #
C5307527
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 28.2A 33.3V 37.1V 53.9V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS