SUT-H-6332-30A00-PGT-TT-NI
MFR.Part #
SUT-H-6332-30A00-PGT-TT-NI
JLCPCB Part #
C3161334
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 250V 30A 500A Ceramic Tube Fuse 插件,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS