PFRA.1100
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
PFRA.1100
JLCPCB Part #
C3760693
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 10mΩ 11A 16V 20s 22A 3mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS