8020.5016.PT
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
8020.5016.PT
JLCPCB Part #
C3161705
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 3.15A 400V 500V 插件,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS