0001.2515.PT
MFR.Part #
0001.2515.PT
JLCPCB Part #
C3163270
Description
-55℃~+125℃ 12.5A 250V 500A、1.5kA Ceramic Tube Fuse 插件,D5.4xL22.5mm Disposable fuses ROHS