0001.2511.PT
MFR.Part #
0001.2511.PT
JLCPCB Part #
C1665016
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA 150V 250V 5A Ceramic Tube Fuse 插件,D5.4xL22.5mm Disposable fuses ROHS