0001.2509.PT
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
0001.2509.PT
JLCPCB Part #
C1665053
Package
Plugin,D5.4xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA 250V 3.15A 300V Ceramic Tube Fuse 插件,D5.4xL22.5mm Disposable fuses ROHS