0001.2501.PT
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
0001.2501.PT
JLCPCB Part #
C3161704
Package
Plugin,D5.4xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA 250V 300V 500mA Ceramic Tube Fuse 插件,D5.4xL22.5mm Disposable fuses ROHS