NSR05F30NRT5G
Extended
Manufacturer
SANYOU RELAYS
MFR.Part #
NSR05F30NRT5G
JLCPCB Part #
C7015664
Package
0402
Description
30V 430mV@500mA 500mA 75uA@30V 0402 Schottky Diodes ROHS