SYLE1206JN300RP
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SYLE1206JN300RP
JLCPCB Part #
C385918
Package
1206
Description
250mW 300Ω ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS