SY1206BD100RP
MFR.Part #
SY1206BD100RP
JLCPCB Part #
C2913973
Description
100Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS