SY0603DE51KP
MFR.Part #
SY0603DE51KP
JLCPCB Part #
C2763775
Description
-55℃~+125℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS