SY0603DE470KP
MFR.Part #
SY0603DE470KP
JLCPCB Part #
C2763782
Description
-55℃~+125℃ 470kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS