SY0402DE56KP
MFR.Part #
SY0402DE56KP
JLCPCB Part #
C2763766
Description
-55℃~+125℃ 50V 56kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS