SY0402DE30KP
MFR.Part #
SY0402DE30KP
JLCPCB Part #
C2763772
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS