SY0402DD51RP
MFR.Part #
SY0402DD51RP
JLCPCB Part #
C2763737
Description
-55℃~+125℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS