SY0402BD47KP
MFR.Part #
SY0402BD47KP
JLCPCB Part #
C2913949
Description
47kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS