SY0402BD10KP
Extended
Manufacturer
SANYEAR
MFR.Part #
SY0402BD10KP
JLCPCB Part #
C2913944
Package
0402
Description
10kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS