C2012CB-22NG
MFR.Part #
C2012CB-22NG
JLCPCB Part #
C2944325
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
220mΩ 22nH 500mA ±2% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS