C2012CB-18NG
MFR.Part #
C2012CB-18NG
JLCPCB Part #
C2944324
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
18nH 210mΩ 600mA ±2% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS