C1608CB-16NG-RF
Extended
Manufacturer
SAGAMI
MFR.Part #
C1608CB-16NG-RF
JLCPCB Part #
C2944358
Package
0603
Description
16nH 170mΩ 700mA ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS