RSCM9070-152
Extended
Manufacturer
Ruishen
MFR.Part #
RSCM9070-152
JLCPCB Part #
C32712966
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 10MΩ 2 30mΩ 3A SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS