RSAL6060-682
MFR.Part #
RSAL6060-682
JLCPCB Part #
C42394005
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
18.9mΩ 6.8uH 9.2A 9A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS