RSAL5030-801
MFR.Part #
RSAL5030-801
JLCPCB Part #
C42393986
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
13A 18.5A 5.14mΩ 800nH Flat Wire Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS