RSAL4040-822
Extended
Manufacturer
Ruishen
MFR.Part #
RSAL4040-822
JLCPCB Part #
C42393984
Package
SMD,4x4mm
Description
3.4A 4A 60.8mΩ 8.2uH Flat Wire Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS