450BXF22MG412.5X20
MFR.Part #
450BXF22MG412.5X20
JLCPCB Part #
C2843271
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 22uF 450V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS