400BXW47MEFR16X20
MFR.Part #
400BXW47MEFR16X20
JLCPCB Part #
C432412
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 20mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS